Відбулися Загальні збори Фундації УВУ в осідком в Нью Йорку

Головою Фундації Українського Вільного Університету обрано д-ра Аскольда Лозинського

 

В суботу, 11 травня 2013 р., в залі Українських Державницьких Організацій, при 136 Друга Авеню в Нью Йорку, відбулися річні Загальні збори Фундації Українського Вільного Університету (УВУ).

Збори відкрив голова Фундації мґр Теодор Воляник. Після прийняття порядку нарад, на пропозицію мґр-а Івана Буртика, головою Президії Зборів обрано адвоката Аскольда Лозинського, а на секретаря – Богдана Гаргая.

У Зборах взяли участь, зокрема, декан Українського Вільного Університету в Мюнхені Марія Пришляк та колишній Ректор УВУ академік Леонід Рудницький.

Звітується уступаючий голова Фундації УВУ мґр Теодор Воляник.
Звітується уступаючий голова Фундації УВУ
мґр Теодор Воляник.

 

Збори вшанували однохвилинною мовчанкою основоположників Фундації УВУ, які відійшли у вічність (у 40-річчя її заснування 19 травня 1973 р.), як також  членів УВУ, котрі відійшли у вічність від часу останніх Зборів.

До складу Номінаційної Комісії обрано Теодора Воляника, д-ра Олександра Лужницького та інж. Мирона Свідерського.

Фінансовий звіт за діловий рік представив фінансовий керівник Фундації УВУ Богдан Савицький.
Фінансовий звіт за діловий рік представив
фінансовий керівник Фундації УВУ Богдан Савицький.

діяльність Фундації протягом минулого ділового року звітував голова мґр Теодор Воляник. У часі каденції відбуто три засідання Управи, видано Різдвяну та Великодню летючки, які розіслано до української громади із закликом складати пожертви на Фундацію. В діловому році видано 50 тисяч дол. у формі стипендій, які були переслані до УВУ в Мюнхені. У звітному часі Фундацію УВУ відвідали Президент Національного Університету Києво-Могилянської Академії (докторант УВУ Сергій Квіт) та професор Київського Національного Університету ім. Тараса Шевченка в Києві Володимир Сергійчук. Рівночасно голова Фундації брав участь у всіх громадських заходах як на крайовому та місцевому рівнях, на які було запрошено Фундацію УВУ.  Голова подякував усім жертводавцям, які зложили свої датки на потреби УВУ та всім членам управи за ділову та дружню співпрацю. Рівно ж голова заявив, що після семи років головства він більше не кандидуватиме на цю позицію, одначе готовий й надалі працювати для добра Фундації.

 

Протокол з минулорічних Загальних зборів зачитує секретар зборів Богдан Гаргай.
Протокол з минулорічних Загальних зборів
зачитує секретар зборів Богдан Гаргай.

 

Письмовий звіт подав заступник голови та голова жюрі Літературного конкурсу імені Воляників-Швабінських Леонід Рудницький.

Фінансовий звіт за діловий рік представив фінансовий керівник Богдан Савицький.

Усний звіт про свою діяльність зложив заступник голови Аскольд Лозинський, подаючи до відома, що упорядковано фінансові справи із будинком Пирського та в короткому часі буде запущено вебсайт Фундації УВУ.

 

У дискусіях взяв участь заступник голови Фундації УВУ, голова жюрі Літературного конкурсу імені Воляників-Швабінських, колишній Ректор УВУ, академік Леонід Рудницький (справа).
У дискусіях взяв участь заступник голови Фундації УВУ, голова жюрі Літературного конкурсу імені Воляників-Швабінських, колишній Ректор УВУ, академік Леонід Рудницький (справа).

 

За Контрольну Комісію звітував її голова мґр Ярослав Оберишин, який ствердив, що діяльність управи заслуговує на признання та подяку, а фінансове діловодство проваджено фахово та згідно з усіма бухгалтерськими та державними приписами.

У короткій дискусії над звітами брали участь Микола Казаренко, Леонід Рудницький, Марія Пришляк, Іван Буртик, Марія Бакалець та Олександер Лужницький, які в загальному позитивно оцінили працю Управи Фундації УВУ.

На пропозицію Контрольної Комісії, Збори одноголосно уділили абсолюторію уступаючій управі Фундації УВУ.

Про свою діяльність звітує заступник голови д-р Аскольд Лозинський.
Про свою діяльність звітує
заступник голови д-р Аскольд Лозинський.

В листі до Зборів Ректор УВУ, Ярослава Мельник, в імені Сенату, Професорської Колеґії та студенства УВУ, склала сердечну подяку Фундації за довголітню фінансову та моральну підтримку Українського Вільного Університету в Мюнхені.

До новообраної Управи Фундації УВУ ввійшли: Аскольд Лозинський – голова; Теодор Воляник, Леонід Рудницький та Іван Буртик – заступники голови; Степан Слуцький – україномовний секретар, Лада Кий – англомовний секретар; Богдан Савицький – фінансовий; Микола Меґец, Михайло Казаренко, Марія Поліщук (представник КУ СУМ в Америці), Степан Качурак, Петро Матіяшек (Київ), Ігор Мірчук – члени.

Д-р Іван Буртик виступив у дискусії над звітом.
Д-р Іван Буртик виступив
у дискусії над звітом.

Контрольна Комісія обрана в складі: Ярослав Оберишин – голова; Ігор Гайда, Мирон Свідерський – члени.

Тростистами Фундації обрано Альберта Кіпу, Богдана Качора, Олександра Лужницького, Андрія Шуля, Аскольда Лозинського.

Декан Українського Вільного Університету в Мюнхені Марія Пришляк.
Декан Українського Вільного Університету
в Мюнхені Марія Пришляк.

Бюджет Фундації УВУ на діловий рік, представлений фінансовим референтом Богданом Савицьким, прийнято одноголосно.

Учасники річних Загальних зборів Фундації Українського Вільного Університету. Нью-Йорк, 11 травня 2013 р.
Учасники річних Загальних зборів Фундації Українського Вільного Університету.
Нью-Йорк, 11 травня 2013 р.

Новообраний голова Фундації Аскольд Лозинський в імені Управи подякував за вибір, зокрема подякував уступившому голові Теодорові Волянику за його довголітню щоденну самовіддану працю, та пообіцяв, що спільно з Управою буде наполегливо та віддано працювати для добра нашої Alma Mater – Українського Вільного Університету.

 
Прес-служба Фундації УВУ