Оновлено Правильник Літературно-Наукового Фонду “Воляник-Швабінський” Фундації УВУ в Ню Йорку

ПРАВИЛЬНИК

Літературно-Наукового Фонду “Воляник-Швабінський”

Фундації УВУ в Ню Йорку

Дата 05/16/2020

1. Назва Фонду: Літературно-Науковий Фонд «Воляник-Швабінський».

2. Фундатори: Стефан і Емілія Воляники, Теодор і Софія Швабінські.

3. Локація Фонду: Фундація Українського Вільного Університету з осідком в Ню Йорку.

4. Сума Фонду: 100,000.00 дол. (сто тисяч долярів).

5. Призначення щорічних конкурсів Фонду – відзначити кращі наукові праці з українознавчою тематикою та літературні твори різних жанрів, написаних українською або англійською мовою, що були опубліковані книжковим форматом в Україні чи в діяспорі у році перед роком переведення Конкурсу. Не допускаються праці чи збірники де більшість становлять матеріал передрукований і також праці. до яких були причетні конкретно члени управи ФУВУ або члени жюрі. Розглядаються тільки надруковані праці, надіслані авторами. До конкурсу можна також приймати маґістерські праці та докторські дисертації випускників УВУ, які очікують публікації.

6. Дата Заснування Фонду: 31 грудня 1997 року. 100,000.00 дол. здепоновано в Кредитівці “Самопоміч” в Ню Йорку при 108 Друга Авеню

7. Опікуном Фонду є Фундація УВУ, яка була вповноважена його фундаторами вживати відсотки від зложеного капіталу на нагороди за праці, запропоновані для нагородження окремим жюрі щорічного конкурсу.

8. Жюрі конкурсу діє у складі 3-ох або 5-ох членів, вибраних на Загальних Зборах Фундації. До жюрі покликується осіб з-поміж Управи та членства Фундації, а також можна брати і нечленів Фундації, одначе більшість складу жюрі мусять становити члени Фундації.

9. Жюрі визначає реченець, в якому автори повинні надсилати свої оригінальні праці (не перевидання), що появилися друком в попередньому році, та на яку адресу надсилати.

10. Рішення про нагороди визначає жюрі до кінця вересня кожного року.

11. Місце роздачі нагород визначає жюрі.

12. Після закінчення роздачі нагород за попередній рік, жюрі зразу проголошує конкурс на біжучий рік.

13. Про кількість нагород та їх грошову вартість вирішує жюрі.

14. Роздача нагород повинна відбутися на призначеному вечорі в присутності громади.