Проголошено Літературно-науковий конкурс ФУВУ серед праць, вперше опублікованих у 2020 році

Фундація Українського Вільного Університету (ФУВУ) оголошує Літературно-науковий конкурс серед видань 2020 року.

Лавреати конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями від Фонду, створеного 31 грудня 1997 року родинами Стефана і Емілії Воляників та Теодора і Софії Швабінських з Огайо в США, а також з додаткових фондів, дарованих самою Фундацією.  Конкурс проводиться щороку.

Просимо висилати свої твори, які вперше з’явилися друком у 2020 році (не перевидання), до 30 червня 2021 року на адресу бюра ФУВУ:  Ukrainian Free University Foundation, 136 Second Avenue, New York, NY 10003.

Метою є відзначити найкращі наукові праці з українознавчою тематикою та літературні твори різних жанрів, написані українською або англійською мовами, що були опубліковані книжковим форматом в Україні чи в діяспорі у році перед роком проведення конкурсу. Не допускаються праці  чи збірники, де більшість становлять передруковані матеріяли, і праці, до яких були причетні члени управи ФУВУ або члени жюрі.  Розглядаються тільки надруковані праці, надіслані  авторами. До конкурсу приймаються також маґістерські праці та докторські   дисертації   випускників УВУ, які очікують публікації.

Жюрі визначить лавреатів і вони будуть повідомлені та нагороджені на громадському зібранні в Україні якщо буде можливим до кінця 2021 року.