НОВИНИ

Проголошується літературно-науковий конкурс Фундації УВУ серед праць, виданих у 2021 році

Фундація Українського Вільного Університету (ФУВУ) оголошує літературно-науковий конкурс видань 2021 року. Лавреати конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями від Фонду, створеного 31 грудня 1997 року родинами Стефана і Емілії Воляників та Теодора і Софії Швабінських з Огайо, а також з додаткових фондів, дарованих самою Фундацією. Конкурс проводиться щороку.
Просимо надсилати свої твори, які вперше з’явилися друком у 2021 році (не перевидання), до 30 червня 2022 року на адресу бюра Фундації УВУ із супровідним листом на адресу: Ukrainian Free University Foundation, 136 Second Avenue, New York, NY 10003.
У супровідному листі, підписаному автором книжки (або упорядником збірки), повинні бути формальне прохання розглянути книжку на конкурсі, контактний телефон, поштова та електронна адреси автора (або упорядника) книжки.
Метою конкурсу є відзначити кращі наукові праці з українознавчою тематикою та літературні твори різних жанрів, написаних українською або англійською мовами, що були опубліковані книжковим форматом в Україні чи в діяспорі у році перед роком проведення Конкурсу. Не допускаються праці чи збірники, де більшість становлять матеріяли, які з’явилися раніше, а також праці, до яких були причетні конкретно члени управи ФУВУ або члени жюрі. Розглядаються тільки надруковані праці, надіслані авторами. До конкурсу приймаються також маґістерські праці та докторські дисертації випускників УВУ, які очікують публікації.
Жюрі визначить лавреатів, і вони будуть повідомлені та нагороджені на громадському зібранні в Україні або у випадку продовження пандемії премії та грамоти будуть передані до кінця 2022 року. Через великі труднощі контакту в минулому, необхідно подати свою електронну адресу. Без неї навіть лавреат може бути дискваліфікованим. Дуже просимо розуміння та співпрацю.

Top