Проголошення про Літературно-науковий конкурс

Проголошення про Літературно-науковий конкурс

Фундація Українського Вільного Університету оголошує Літературно-науковий конкурс за творчість, тобто видання у 2021 році. Лавреати конкурсу будуть нагороджені грошовими преміями від Фонду, створеного 31 грудня 1997 року родинами Стефана і Емілії Воляників та Теодора і Софії Швабінських зі штату Огайо в США, а також з додаткових фондів, дарованих самою Фундацією. Конкурс проводиться щороку.

Просимо надсилати свої твори, які вперше з’явилися друком у 2021 році (не перевидання), до 30 червня 2021 року на адресу бюро Фундації УВУ разом з окремим листом та Вашими координатами, необхідно електронну адресу на:
Ukrainian Free University Foundation, 136 Second Avenue, New York, NY 10003.

Ціллю є відзначити кращі наукові праці з українознавчою тематикою та літературні твори різних жанрів, написаних українською або англійською мовою, що були опубліковані книжковим форматом в Україні чи в діяспорі у році перед роком переведення Конкурсу. Не допускаються праці чи збірники де більшість становлять матеріал передрукований і також праці до яких були причетні конкретно члени управи ФУВУ або члени журі. Розглядаються тільки надруковані праці, надіслані авторами. До конкурсу приймаються також маґістерські праці та докторські дисертації випускників УВУ, які очікують публікації.

Жюрі визначить лавреатів і вони будуть повідомлені та нагороджені на громадському зібранні в Україні або у випадку продовження пандемії премії та грамоти будуть передані до кінця 2021 року. Підкреслюємо через великі труднощі контакту у минулому, необхідно подати свою електронну адресу. Без того навіть лауреат може бути дискваліфікованим. Дуже просимо вирозуміння та співпрацю.

4 січня 2022 року
За Фундацію УВУ
Аскольд Лозинський, голова
Стефан Слуцький, секретар