ЖЕРТВОДАВЦІ 1975-2005

Біографічні довідки про Фундаторів і Меценатів
1975-2005

СВІДОМИХ І ЖЕРТВЕННИХ УКРАЇНЦІВ ТА УКРАЇНОК,
ЯКИМ ФУНДАЦІЯ УВУ ЗАВДЯЧУЄ СВОЄЮ УСПІШНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ

        ФУНДАТОРИ             МЕЦЕНАТИ      

Благородна мета засновників Фундації — допомагати вільній українській науці і освіті — знайшла широкий відгук в українській громаді. Часом, з тяжко напрацьованих і невеликих заробітків та заощаджень численні наші жертводавці створили непересічну духовну і культурну цінність для українського народу. Їхня щедрість довела майно Фундації до понад мільйона долярів, а кількість постійних стипендійних фондів сягнула восьми десятків.

Цей розділ поділено на дві частини: “Фундатори” (тут приводиться повний список осіб, які жертвували на Фундацію УВУ понад $10 тисяч і “Меценати” (особи, розмір пожертв яких становив від 5 до 10 тисяч дол.). Натиснувши в переліку на ім’я фундатора чи мецената, з’явиться інформація про конкретну суму його пожертви та коротка біографічна довідка про нього, включно з портретом.

Проте подані списки фундаторів і меценатів не є повними і вичерпними. З іншого боку, було б дивно, якби було інакше: річ у тім, що переважна більшість осіб, яким ми віддаємо щиру шану цим вебсайтом, належать до категорії людей, котрі жертвували правою рукою так, щоб не знала ліва, тобто підтримували Фундацію УВУ і всі наші проєкти не задля власної слави, а заради користи загальної української справи. Тому в деяких випадках нам так і не вдалося отримати необхідні біографічні дані. Отож залишається подати самі імена — з глибоким переконанням, що за ними стоять непересічні, патріотичні особистості і подружжя, які в міру своїх сил і можливостей допомагали нам здійснювати важливі завдання в ім’я України.

Якщо в когось є якісь доповнення до цих інформацій, просимо надсилати їх на електронну адресу вебмайстра admin@ufuf.org.

Top