Подяки

У листі-подяці на адресу нюйоркської Фундації УВУ
ректор Львівського університету ім. Івана Франка Іван Вакарчук написав: 

“…Ваш дарунок – це дуже вагомий внесок у подальшу розбудову Львівського Національного університету імені Івана Франка, формування його високої духовної та наукової постави.

Щиро дякуємо усьому колективові Вашої шановної Фундації , і особливо — голові вп. п. професорові Петрові Ґоєві та фінансовому секретареві інженерові Богданові Качору — зичимо Вам здоров’я, успіхів у праці, щастя в родинах, і сподіваємося надалі на творчу та плідну співпрацю”.[divider type=”shadow”]

Подяка студентки юридичного інституту:

Слава Ісусу Христу!

Пише до Вас студентка юридичного інституту Прикарпатсьткого університету ім. Василя Стефаника Дмитрук Марта.

Хочу подякувати Вам за Вашу чуйність, турботу та розуміння проблем української молоді. Щиро вдячна за надіслану мені допомогу — стипендію на навчання ($500). Завдяки отриматим коштам, я змогла закінчити третій курс, адже під час семестру думала не про заробіток, а про навчання.

Отримані гроші — для мене величезна матеріальна підтримка. За літо я не взмозі заробити на повну вартість навчання, оскільки за 2 місяці канікул отримує всього $200.

Уклінно Вам вдячна. Нехай Господь віддасть Вам за Вашу доброту і підтримку.

Студентка 4-го курсу юридичного інституту Прикарпатського національного університету
Дмитрук Марта

[divider type=”shadow”]

Український Вільний Університет вдячний Фундації УВУ за багаторічну підтримку

Голові Фундації Українського Вільного Університету в Нью-Йорку
Маґ. Теодорові Волянику

Вельмишановний пане Маґістре!

Від імені Сенату Українського Вільного Університету в Мюнхені висловлюю Вам глибоку вдячність за велику впродовж уже кількох десятиліть матеріальну підтримку Фундацією Українського Вільного Університету в Нью-Йорку нашого Університету.

Завдяки цій підтримці Університет мав змогу плідно розвивати свою наукову й педагогічну діяльність, у тому числі надавати стипендії найкращим студентам, здійснювати громадсько-культурну діяльність в Мюнхені, будувати плани на майбутнє. Так, лише в цьому, 2012 році, окрім педагогічної і наукової роботи, Університет, завдячуючи Вашій допомозі, провів такі заходи, як відзначення 91-ої річниці УВУ, Шевченківську академію, виставку творів народного мистецтва з Чорнобильської зони, презентацію збірника Universitas Libera Ucrainensis (Мюнхен, 2011) та ін.

Усім добродіям і жертводавцям Фундації УВУ — наша вдячність і велике визнання.

Бажаю Вам міцного здоров’я і веселих Великодніх Свят.

З повагою і найщирішими побажаннями

Ярослава Мельник, ректор УВУ

[divider type=”shadow”]

Лист Ректора Українського Вільного Університету до Загальних зборів Фундації УВУ в США 
Управі Фундації Українського Вільного Університету
Голові Фундації Маґ. Теодорові Волянику 

Мюнхен, 1 червня 2012

Вельмишановний Пане Президенте!

Вельмишановні Пані та Панове!

Від імені Сенату Українського Вільного Університету, Професорської колеґії і студентства УВУ сердечно вітаю Вас із нагоди Загальних зборів Фундації.

Висловлюю щиру подяку Управі, усім жертводавцям і добродіям Фундації за значну, впродовж багатьох десятиліть, матеріяльну (і моральну) підтримку Українського Вільного Університету, яку ми високо цінуємо. Ваша інституція є надійною опорою діяльности нашого Університету.

Завдяки Вашій підтримці Університет мав і має змогу плідно розвивати свою наукову і педагогічну діяльність, у тому числі надавати стипендії найкращим студентам з України та інших країн (до слова, кількість наших маґістрантів і докторантів за останній рік збільшилася на 22 відстоки), здійснювати громадсько-культурну діяльність в Мюнхені, розгортати нові наукові проєкти. Тільки в цьому, 2012 році, окрім наукової та педагогічної роботи, Університет, завдячуючи Вашій допомозі, провів такі заходи, як відзначення 91-ої річниці УВУ, Шевченківську академію, виставку народного мистецтва з Чорнобильської зони, презентацію збірника “Universitas Libera Ucrainensis” (Мюнхен, 2011), академію, присвячену 100-літтю Ярослава Стецька, творчий вечір Віри Вовк та інші. На черзі — проведення в липні Міжнародної наукової конференції “Україна на міжвоєнній мапі Европи” і першої студентської наукової конференції, відтак — робота по реалізації кількох видавничих проєктів, зокрема, започаткування серії “Відкритий архів” і продовження таких серій, як монографії, скрипти, наукові збірники, впровадження нових форм і методів навчання.

Бажаю Вам успішного проведення цьогорічних Загальних Зборів Фундації, плідних конструктивних рішень, міцного здоров’я та успіхів у всіх Ваших благородних починаннях. Нехай Ваша (і наша) Інституція разом із її відданими національній справі добродіями і жертводавцями й надалі успішно розвивається, служачи поступу українській науці та культурі.

З повагою і зі сподіваннями на дальшу плідну співпрацю

 Ярослава Мельник, ректор УВУ

[divider type=”shadow”]